Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Domovská stránka

dreveneprivesky@seznam.cz


Vítejte na stránkách Dřevěné přívěsky

Vše, co je u nás vyráběné je zpracováváno ručně, proto je každý přívěsek jedinečný
Každý kousek je jedinečný a při jeho výrobě nejsou užívány žádné automatizované nástroje. Přestože mohou být dva přívěsky podobné, nikdy nemohou být stejné.

Každému kousku je věnována extra pozornost při jeho zpracování, každý nese tvůrčí náladu, kterou do něho vtiskneme při jeho výrobě.

Barevnost je dána nejen použitými barvivy, ale zejména samotnou strukturou dřeva, kdy se v některých případech dostáváme k barvám, které nedokáže vytvořit nikdo jiný, než sama příroda. Barviva a laky se proto snažíme volit obezřetně, a to zejména vzhledem ke kontaktu povrchu přívěšku s lidskou pokožkou.

Textura dřeva, jeho tvrdost, barevnost, stupeň mramorování a mnoho dalších faktorů určují, jak ten který přívěsek bude v konečném výsledku vypadat. Lidská ruka dodá kráse přírody pouze tvar. Jako celek pak dokáže takovýto kousek přírody přizdobit každou ženu.
Návlekový materiál
Jako návlekový materiál jsou nejčastěji použity voskované nitě, které působí nenásilným, přírodním a přirozeným vzhledem. Dále pak kůže, a to plochá, či kulatá. V neposlední řadě jsou použity i různé hedvábné stuhy, umělá kůže a různé jiné materiály. Jelikož jde o dřevěný materiál, naší snahou je také v co největší míře se vyhnout syntetickým materiálům, ovšem v případech, kdy je to nezbytné, tak zákazníkovi vyhovíme v každém ohledu (pokud je to možné, tak na počkání).
Spojovací materiál a kovové prvky
Spojovací materiála a kovové prvky jsou použity zásadně postříbřené. Díly by neměly obsahovat nikl, proto jsme se přiklonili právě k této variantě kovových prvků.

Na objednávku jsme schopni zaměnit některé kovové prvky s galvanickou úpravou za prvky stříbrné.

Cena je v takovém případě určena vždy individuálně.
Doplňkové služby
Na počkání vyměníme návlekový materiál, a to jak barevně odlišný, tak i délkově rozdílný. Zkrácení, výměnu za delší, či jinak barevný materiál jsme schopni provést během několika minut.
Povrchová úprava
Povrchová úprava je provedena ve vysokém lesku lekem, popř. oleji na přírodní bázi, určenými pro styk s potravinami. Záleží pouze na rozhodnutí každého, jakému konkrétnímu kousku dá přednost.

Přijďte si vybrat přímo k nám, nebo na některou veřejnou akci, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu přívěšků, ale i dalšího doplňkového materiálu.